OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023 r.

 1. Kończy się Adwent. W tym tygodniu ostatnie roraty: Młynkowie we wtorek, w Boruszynie w środę i piątek, a w Tarnówku
  w czwartek o godz. 18:00.
 2. W Poniedziałek 18 grudnia w szamotulskiej Bazylice peregrynować będą relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Zachęcam, aby udać się indywidualnie na te uroczystości: o godz. 18.00- różaniec, a po nim o godz. 18.30 na uroczystą Mszę świętą przy relikwiach Błogosławionych.
 3. Okazja do spowiedzi: we wtorek w Huta- Gębice, w środę Czarnków JCHNK na osiedlu, a  czwartek w Czarnkowie w parafii pw. Marii Magdaleny.
 4. Pasterka odbędzie się w niedzielę o północy w Boruszynie.
 5. W I i II Święto Bożego Narodzenia Eucharystie wg. porządku niedzielnego: w Młynkowie o godz. 9:00 w Tarnówku o godz. 10:30 i w Boruszynie o godz. 12:00.
 1. W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się przed kościołami zbiórka na KUL,  WT UAM i szkoły katolickie.
 2. Odpust ku czci św. Rodziny w kościele filialnym w Młynkowie będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę- w Sylwestra o godz. 12:00. Celebransem będzie ks. Rafał Kucik, który ma rodzinę w Młynkowie. Sprawozdanie duszpasterskie z tego roku, z racji odpustu w Młynkowie przedstawię w Nowy Rok.
 3. W zakrystii można nabyć jeszcze poświęcone opłatki i kalendarze katolickie.
 4. Objazd chorych z Panem Jezusem– w piątek od godz. 8:00 Proszę chorych zgłosić w zakrystii.
 5. Zmarł śp. Jan Korzeniewski, z Tarnówka, lat 73. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13:00 w Boruszynie oraz śp. Teresa Machowska z Tarnówka, lat 78, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12:00 w Boruszynie. Dobry Jezu…