Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

XXXI Niedziela Zwykła 5 listopada 2023r.

1. W najbliższy sobotę – 11 listopada zapraszamy na Obchody Narodowego Święta Niepodległości do kościoła w Tarnówku: na Mszę święta w intencji naszej Ojczyzny o godz. 9:00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
Zachęcamy do modlitwy oraz wywieszenia flagi narodowej.
2. W tym dniu również w Tarnówku o godz. 10:00 wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej w Boruszynie, a następnie odbędzie się koncert (wystąpi pani Maria Jaskulska- Chrenowicz (sopran), Jakub Kaszuba (obój) i Krzysztof Leśniewicz (organy).
3. Wymienianki – Modlitwa za zmarłych – będą wyczytywane przed mszą świętą.
4. Biuro parafialne czynne w środę popołudniu od 16:00-17:00.
5. Biuro cmentarne w czwartek o godz. 16:00-17:00.
6. Za tydzień będziemy modlić się o nowe i święte powołania oraz zbierać ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.