XXVI Niedziela Zwykła- 26 września 2021r.

1. Dziś gościmy w naszej wspólnocie panią Kingę Waliszewską, która jest przedstawicielem Kościoła Będącego w Potrzebie- SOS dla Ziemi Świętej.
  2. W środę z racji wspomnienia św. Archaniołów zamiast nowenny wyjątkowo będziemy się modlić litanią do Michała Archanioła przed nasza figurą św. Michała Archanioła.
  3. W piątek rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Tego dnia różaniec o godz. 17:30. W sobotę i niedzielę różaniec będzie przed mszą świętą. Proszę wspólnotę różańcową o prowadzenie modlitwy różańcowej.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i Komunii św. pierwszopiątkowej, w Młynkowie we wtorek od godz. 17.30 w czwartek w Tarnówku od godz. 17:30, a w piątek w Boruszynie od godz. 17:30. W czasie spowiedzi i różańca będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.
  5. W następną sobotę- I miesiąca, o godz. 10:00-ej odbędzie się Masza święta w Boruszynie, a po niej spotkanie w salce dla Wspólnoty Żywego Różańca z racji przypadającego święta Matki Bożej Różańcowej. Wszystkich członków serdecznie zapraszam.
  6. Dziękuję osobom, które odnowiły krzyż procesyjny w Tarnówku, a także firmie, która złożyła ofiarę na maryjne obrusy w  Boruszynie. Bóg zapłać.
  7. 1 października będą wydawane Dary Żywnościowe w sali wiejskiej w Boruszynie od godz. 15:00-16:00 przez nasz parafialny Caritas. Prosimy o odbiór darów.
  8. Nasza parafia organizuje wyjazd do kina Światowid w Czarnkowie na film: „Wyszyński- zemsta czy przebaczenie”- w dniu 28 września na godz. 20:00. Cena biletu 12 zł. Zapisy  u księdza proboszcza. Dojazd we własnym zakresie.
  9. Chłopców chcących zostać ministrantami proszę by przyszli po mszy świętej do zakrystii.
  10. Spotkanie dla naszego dziecięco- młodzieżowego chórku odbywają się w sobotę o godz. 14:00 w naszej parafialnej salce.
  11. Biuro parafialne czynne w środę po nowennie i w piątek po mszy świętej.
  12. Dziś liczenie wiernych w naszym kościele tzw. Dominikates.