XXIX Niedziela Zwykła – 17 października 2021r.

XXIX Niedziela Zwykła – 17 października 2021r.

  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii we wszystkich kościołach odmawiamy różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W środę i sobotę  w Boruszynie o godz. 17:30, a w niedzielę przed mszą święta. Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy. Po różańcu msza święta.
  2. Wymienianki – modlitwy za naszych zmarłych. Wymienianki jednorazowe będą wyczytywane od Dnia Zadusznego, czyli od wtorku 2 listopada, 30 minut przed każdą Mszą św., natomiast wymienianki roczne będą czytane przez cały rok przed niedzielną Msza świętą od drugiej połowy listopada.
  3. Biuro parafialne czynne w środę po nowennie i w piątek po mszy świętej. Dodatkowo otwarte jest biuro cmentarne związane ze sprawami grobów na naszych cmentarzach. Czynne w piątek od godz. 16:00- 17:00.