V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

  1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się najpierw w ustawienie żłóbków w naszych kościołach, jak i teraz w rozebraniu ich. Mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna pomoc przy ustawieniu Grobu Pańskiego uczynni ludzie również nam pomogą. Niech dobry Bóg Wam wynagrodzi.
  2. Zapraszam w najbliższy piątek 12 lutego do Domu św. Józefa w Boruszynie na spotkanie Komitetu Budowy Nowego Kościoła w Młynkowie oraz osoby liczące zbiórki na PFG – budowa Kościoła w Młynkowie na godz. 19:00.
  3. Tydzień temu nasz parafialny Caritas zebrał 2434,02 na potrzeby rodziny naszej parafii, która ucierpiała wyniku pożaru. Wszystkim ofiarodawcą jak i naszemu parafialnemu Caritasowi za przeprowadzenie zbiórki bardzo dziękuję.
  4. W święto Matki Bożej Gromnicznej zbieraliśmy ofiary na klasztory klauzurowe zebraliśmy 417 zł. Bóg zapłać.
  5. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu po wieczornej Eucharystii w środę i w piątek.
  6. Polecam prasę katolicką: „Przewodnik Katolicki” i „Mały PK” na miesiąc luty.