II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2023r.

1. Trwa Adwent. Zachęcam do udziału w Roratach: w Boruszynie w  środę i piątek o godz. 18:00; w Młynkowie we wtorek o godz. 18:00; a w Tarnówku w czwartek o godz. 18:00. Zapraszam by przychodzić z lampionami.
  2. Przed kościołami można zakupić świece Wigilijnego Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas. Cena małej świeczki 10 zł, dużej 20 zł. Jest też dwustronny kalendarz katolicki naszego Muzeum Archidiecezjalnego cena dobrowolna.
  3. Parafialna spowiedź święta z udziałem kapłanów z naszego dekanatu będzie miała miejsce w najbliższy piątek- 15 grudnia.
  • w Młynkowie od godz. 14:30-15:30
  • w Tarnówku od godz. 16:30-17:30
  • w Boruszynie od godz. 19:30-20:30
  1. Dzisiaj przed kościołami zbiórka na Fundusz Kościołowi na Wschodzie. Za wszystkie ofiary składam serdecznie Bóg zapłać!
  2. Zmarła śp. Monika Hoszek z Boruszynka, l. 88; pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00 w Młynkowie. Dobry Jezu…
  3. Ogłoszenie specjalne:

Otrzymaliśmy zaproszenie od księdza prepozyta Bazyliki mniejszej w Szamotułach (dawniej Kolegiata):

• W Poniedziałek 18 grudnia 2023 roku w szamotulskiej Bazylice peregrynować będą relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Chcielibyśmy w tym czasie zawierzyć Panu Bogu rodziny naszych parafian i ich sprawy. Bardzo serdecznie zapraszamy Księdza Proboszcza wraz z parafianami na różaniec na godz. 18.00 i na godz. 18.30 na uroczystą Mszę świętą przy relikwiach Błogosławionych. Po Mszy świętej Księdza Proboszcza zapraszamy na plebanię na kolację, jak również przybyłych parafian na poczęstunek do Domu Pielgrzyma.