1. Kończy się Adwent. W tym tygodniu ostatnie roraty: Młynkowie we wtorek,
    w Boruszynie w środę, a w Tarnówku w czwartek o godz. 18:00 i Na ostatnich roratach odbędzie się losowanie figurki Matki Bożej Szkaplerznej.
  2. Okazja do spowiedzi: w poniedziałek w Kruszewie, Hucie i Gębicach, we wtorek
    w Czarnkowie na osiedlu, a w środę w Czarnkowie w parafii pw. Marii Magdaleny.
  3. W poniedziałek Gościć będziemy ks. Kan. Stanisława Kaczmarka- byłego proboszcza
    naszej parafii, który w tym roku obchodził 50 lecie kapłaństwa. Uroczystą msze świętą
    będzie sprawował tego dnia o godz. 18.00 w naszym parafialnym kościele w Boruszynie, na którą nas wszystkich serdecznie zaprasza.
  4. Pasterka odbędzie się w sobotę: w Tarnówku o godz. 22:00, a w Boruszynie o północy.
  5. W I i II Święto Bożego Narodzenia Eucharystie wg. porządku niedzielnego:
    w Młynkowie o godz. 9:00 w Tarnówku o godz. 10:30 i w Boruszynie o godz. 12:00
  6. W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się przed kościołami zbiórka na KUL, WTUAM i szkoły katolickie.
  7. Suma odpustowa ku czci św. Rodziny, w kościele filialnym w Młynkowie będzie miała
    miejsce 1 stycznia w niedzielę o godz. 14:00.
  8. W zakrystii można nabyć jeszcze poświęcone opłatki, kalendarze katolickie oraz wino
    św. Jana.
  9. Objazd chorych z Panem Jezusem– w czwartek od godz. 8:00 Proszę chorych zgłosić w zakrystii.
  10. Tego samego dnia odbędzie się ubieranie żłobka w kościele parafialnym w Boruszynie. Jeśli ktoś może i chce uczynić dobry uczynek i pomóc to zapraszamy na godz. 17stą do kościoła.
  11. Dziś dzieci z chórku sprzedają sianko na stół wigilijny.
  12. Zmarł śp. Kazimierz Górzny z Młynkowa, lat 75, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu oraz śp. Helena Pankowska z Młynkowa, lat 97, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Dobry Jezu…