OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII Niedziela Zwykła- 2 października 2022r.

  1. Rozpoczął się miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam do odmawiania różańca świętego. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa różańcowe w każdym kościele naszej parafii dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 17:30, w środę i sobotę w Boruszynie o 17:30, w a w niedzielę różaniec odmawiamy przed mszą świętą. Po różańcu msza święta.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca. Spowiedź św. w Młynkowie we wtorek, w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie od godz. 17:15. w czasie spowiedzi będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówiony różaniec. Po mszach odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Intencja dla Żywego Różańca na październik: „Za wszystkich chorych i cierpiących, służbę zdrowia i opiekujących się chorymi”. Zachęcam też do zapisywania się do Wspólnoty Różańcowej.  
  4. Dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii świętej zapraszam w sobotę na 16:30 na Msze świętą do Boruszyna. W czasie mszy świętej dzieci będą miały poświęcone różańce. 
  5. Biuro parafialne czynne w piątek 16:00-17:00.
  6. Proszę dzierżawców o uiszczenie zapłaty za dzierżawioną od Kościoła ziemie.
    7. Zmarła śp. Łucja Henke, lat 80 z Młynkowa, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…