XXVI Niedziela Zwykła- 25  września 2022r.

1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Tego dnia różaniec o godz. 17:30.  W sobotę i niedzielę różaniec będzie przed mszą świętą. Proszę wspólnotę różańcową  o prowadzenie modlitwy różańcowej.
  2. W następną sobotę- I miesiąca, o godz. 10:00-ej odbędzie się Masza święta  w Boruszynie, a po niej spotkanie w salce dla Wspólnoty Żywego Różańca z racji zbliżającego się święta Matki Bożej Różańcowej. Wszystkich członków serdecznie zapraszam.
  3. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary na KUL, Szkoły katolickie i Wydział Teologiczny  w Poznaniu. Zebraliśmy 317,50. Bóg zapłać.
  4. Chłopców chcących zostać ministrantami proszę by zgłaszali się przed lub po mszy  do zakrystii.
  5. Spotkanie dla naszego dziecięco- młodzieżowego chórku „Boże Promyczki” odbywają się w sobotę o godz. 14:00 w Domu świętego Józefa w Boruszynie.
  6. Biuro parafialne czynne w piątek w godzinach od 16-17ej.
  7. W tym tygodniu rozpoczynamy rezerwacje mszy świętej na nowy rok kalendarzowy. Będą się one odbywały po mszy świętej: we wtorek w Młynkowie, czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie w Domu św. Józefa. W tych miejscowościach będą zapisywane msze, które będą odbywały się w tych kościołach.
  8. W domu katechetycznym parafii Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie w dniach 8 i 9 października /sobota i niedziela/ o godz. 15:00 odbędzie się kurs przedmałżeński.
  9. Zachęcam do kupowania prasy „Przewodnika katolickiego” z modlitewnikiem.
  10. Zmarła śp. Edyta Wiatrowska z Tarnówka, lat 89, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00 w Boruszynie. Różaniec w sobotę i niedziele o godz. 18:00 w kościele  w Tarnówku. Dobry Jezu….