XXV Niedziela Zwykła- 18 września 2022r.

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka na  KUL, WT w Poznaniu i Szkoły Katolickie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Chłopców chcących zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w najbliższą środę na godz. 17.00 do kościoła w Boruszynie. Można się też zgłosić po mszy świętej w zakrystii.
  3. Dziewczynki i chłopców zapraszamy do naszego parafialnego chórku „Boże Promyczki” w soboty na godz. 14:00 do Domu Świętego Józefa
  4. Krąg Biblijny w najbliższy piątek po wieczornej mszy świętej w Domu świętego Józefa w Boruszynie .
  5. W sobotę po mszy świętej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z całej parafii.
  6. Spotkanie w sprawie alb i dewocjonaliów do I Komunii św. będzie miało miejsce  dnia 22 września (czwartek) w Domu św. Józefa w Boruszynie o godz. 17ej.
  7. Biuro cmentarne czynne w  czwartek o godz. 16-17ej.
  8. Biuro parafialne czynne w środę i piątek w godz. 16-17ej.
  9. Zapowiedzi:
    Karol Krawczyk z naszej parafii i Agnieszka Cieluszek z parafii w Połajewie (zap. 2)
    mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy mającymi zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński w sumieniu zobowiązany jest o zgłoszenie miejscowemu księdzu proboszczowi.
  10. Zmarli: śp. Helena Filoda z Tarnówka, lat 94; śp. Bożena Grabarz z Młynkowa, lat 78; śp. Teodora Nadborska, lat 91, mieszkała w Podlesiu, Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…