XXIV Niedziela Zwykła- 11 września 2022r.

1. Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii. Dziękuję tym, którzy już obraz przyjęli i zachęcam do przyjmowania go w naszych domach i do  wspólnej rodzinnej modlitwy.
  2. We wtorek Dzień Fatimski. Zapraszam na msze świętą na 18:00, a po niej na nabożeństwo fatimskie. Poproszę o poprowadzenie naszą służbę liturgiczną:
    Panów Szafarzy i ministrantów.
  3. Biuro parafialne czynne w środę i w piątek od 16:17.00.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.  Po Mszach św. zbiórka na  KUL , WT w Poznaniu i Szkoły Katolickie.
  5. Za tydzień odpust św. Krzyża w Biezdrowie. Bliższe informacje są umieszczone na plakacie w gablocie.
  6. Krąg Biblijny w czwartek po mszy świętej w Tarnówku.
  7. Informacja dla Rodziców Dzieci I komunijnych:
    Spotkanie w sprawie alb i dewocjonaliów do I Komunii św. będzie miało miejsce  dnia 22 września (czwartek) w Domu św. Józefa w Boruszynie
  8. Komunikat naszego Caritasu:
    W dniu 15 września (czwartek), od godz. 15-17.00 będzie wydawana żywność z banku żywności w Domu św. Józefa
  9. Biuro cmentarne czynne w Czwartek od godz. 16:00 do 17:00.
  10. Zapowiedzi:
    Karol Krawczyk z naszej parafii i Agnieszka Cieluszek z parafii w Połajewie (zap. 1)
  11. Zmarł śp. Wiktor Nowak z Młynkowa, lat 74, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00 w Młynkowie. Dobry Jezu…