OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX Niedziela Zwykła- 7 sierpnia 2022r.

  1. W sobotę Dzień Fatimski- Zapraszam na Mszę świętą, a po niej różaniec święty i procesje wokół kościoła ze świecami na godz. 18:00. Tym razem poproszę mieszkańców z Boruszyna o poprowadzenie modlitw.
  2. W ramach akcji „Tornister Pełen Uśmiechów wspieramy uczniów z ubogich rodzin. W tym roku zebrane wyprawki szkolne trafią na Ukrainę, gdzie sytuacja materialna wielu rodzin jest bardzo ciężka. Potrzebne są plecaki i przybory szkolne, dzięki którym uczniowie będą mogli zacząć nowy rok szkolny. Kto by chciał jeszcze taki dar złożyć to proszę do następnej niedzieli do wyłożonych kartonów. Wszystkim dobroczyńcom w imieniu tych dzieci i ich rodziców już teraz bardzo dziękuje.
  3. Dziś zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!
  4. Zapraszam na rekolekcje dla Wspólnoty Żywego Różańca. Bliższe informacje są wywieszone w gablocie ogłoszeń. 
  5. W najbliższą środę odbędzie się na plebani w Boruszynie o godz. 20ej. spotkanie parafialnego Zespołu Caritas. Wszystkich, którzy należą albo chcą należeć do tej organizacji serdecznie zapraszamy.
  6. Komunikat z parafii Obrzycko
    Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Obrzycku serdecznie zaprasza wszystkich Parafian i Gości na Drugi Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się 20 sierpnia- (sobota) od godziny 15.00 przy kościele w Obrzycku. Przygotowujemy wiele atrakcji, zabaw dla dzieci, konkursów, niespodzianek oraz  loterię fantową z ciekawymi nagrodami, a także zabawę taneczną i koncerty zespołu Relaks. Wszystkie informacje są umieszczone na plakacie wywieszonym w gablocie.
    Wszystkim Parafianom i Gościom odpoczywającym w naszej pięknej okolicy, życzę dobrego tygodnia.