Odpust ku czci Świętego Andrzeja Apostoła w Boruszynie

Odpust ku czci Świętego Andrzeja Apostoła w Boruszynie

Serdecznie zapraszamy na uroczystość odpustową ku czci Świętego Andrzeja Apostoła, naszego Patrona i Orędownika.
Sumę odpustową odprawi ks. biskup Jan Glapiak, który poświęci również odnowiony Ołtarz Matki Bożej Różańcowej.
Odpust to wyjątkowy czas, w którym możemy razem wspólnie świętować, modlić się, dziękować za dar wiary i budować naszą wspólnotę w duchu św. Andrzeja, który zawsze jest blisko naszych serc. Prosimy o zaangażowanie się wszystkich Drogich Parafian w uroczystość odpustową, procesję: orkiestrę, Straż Pożarną, sztandary, feretrony, służbę liturgiczną i dziewczynki sypiące kwiatki – z wszystkich wiosek. Wspólnotę różańcową prosimy o odmówienie różańca przed obrazem Matki Bożej w intencji naszej parafii. Módl się za nami święty Andrzeju Apostole – abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.