Niedziela Trójcy Świętej- 4 czerwca 2023r.

Niedziela Trójcy Świętej- 4 czerwca 2023r.

  1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Eucharystia w Młynkowie o godz. 9:00,
    a w Tarnówku o godz. 18:00. W Boruszynie o godz. 10:30 Uroczysta Msza święta w Kościele, po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy- w tym roku trasa będzie prowadziła do Krzyża w stronę Cmentarza- Boruszyn- wieś.
  2. Chorych odwiedzę z sakramentami w piątek po Bożym Ciele. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym. Natomiast w sobotę zapraszam na msze świętą chorych, starszych i cierpiących do Kościoła w Młynkowie na godz.10:00; a po mszy wszystkich zapraszamy wraz z naszym parafialnym Caritasem i panią Sołtys na słodki poczęstunek do Sali wiejskiej w Młynkowie. Mszę świętą sprawować będzie ks. Łukasz Tadeusz z Czarnkowa.
  3. Dnia 3 lipca wyruszy z Czarnkowa Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przybędą do nas ok. 21:00 i będą nocować. Ks. kapelan pielgrzymki prosi o nocleg dla pielgrzymów. Kto by chciał przyjąć pielgrzymów proszony jest poinformować
    ks. proboszcza.
  4. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisława Gądecki udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w dniu 9 czerwca (piątek)
  5. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko w środę od 16:00-17:00.
  6. Zmarła śp. Anna Kaczmarek z Boruszyna, lat 52, pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…