I Niedziela Wielkiego Postu- 21 lutego 2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu- 21 lutego 2021 r.

 1. Rozpoczęliśmy czas świętych rekolekcji w naszej parafii. Potrwają one do środy. Bardzo serdecznie zachęcam do uczestnictwa. W Młynkowie odbywać się będą o godz. 10:00; w Tarnówku o godz. 16:00; a w Boruszynie o godz. 18:00.
 2. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 w Boruszynie.
 3. Droga Krzyżowa w Tarnówku w czwartek o godz. 17:30, w Młynkowie we wtorek po mszy św. rekolekcyjnej o godz. 10:00, a w piątek w Boruszynie o godz. 17.30.
 4. Biuro parafialne czynne w piątek od godz. 10.00. do 11.00. oraz po wieczornej Eucharystii. W środę biuro będzie nieczynne.
 5. W Środę Popielcową na Caritas naszej Archidiecezji zebraliśmy 343 zł 50 gr. Dzisiaj przed kościołami zbiórka na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów. Przy wyjściu z kościoła można zabierać kopertę na daninę diecezjalną. Za wszystkie ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać.
 6. Komunikat naszego parafialnego Caritasu Nasza Parafia zakwalifikowała się do projektu SENIOR 60+, w którym otrzymamy DARY ŻYWNOŚCIOWE dla wybranych z parafii starszych parafian. Osoby, które otrzymają
  pomoc zostaną poinformowane przez przedstawicieli naszego parafialnego Caritasu. Odbiór darów odbędzie się w najbliższy piątek. Będzie zbierana przy odbiorze dobrowolna ofiara do puszek na paliwo ponieważ Dary trzeba było przywieźć aż z Wierzenicy.
 7. Komunikat Radiowy
  Składamy serdeczne podziękowania osobom z naszej parafii, które naprawiły anteny
  naszego parafialnego radia. Bóg zapłać.