VI Niedziela Wielkanocna- 22 maja 2022r.

1. Nabożeństwo majowe w sobotę i niedzielę po mszy świętej, a w tygodniu przez cały miesiąc o godz. 17:30 w każdym kościele. W tygodniu tam gdzie jest msza święta nabożeństwo majowe będzie po mszy świętej. W środę w łączności z Nowenną do MBNP. Proszę Wspólnotę Żywego Różańca o pomoc w odprawianiu nabożeństw.
  2. Od poniedziałku do środy – Dni Krzyżowe – będziemy błagać Dobrego Boga o dobre urodzaje i za głodujących.
    W poniedziałek w Młynkowie o godz. 18:00- Msza święta
    z poświęceniem Krzyża misyjnego przez ks. dziekana Krzysztofa Makosza;
    we wtorek  w Tarnówku
    i w środę w Boruszynie o godz. 18:00.
    Po nabożeństwie majowym pójdziemy z procesją wokół naszych kościołów pod nasze krzyże misyjne. Proszę przynieść pojemniki z wodą do poświęcenia swoich pól.
  3. Z powodu małego zainteresowania planowana pielgrzymka do Lichenia zostaje odwołana.
  4. Parafie w Lubaszu i Czarnkowie organizują wyjazd dla młodzieży na spotkanie Młodych na Lednicę. Zachęcam młodzież by się zapisała i tam pojechała. Zapisy w tamtych parafiach.
  5. Zmarła śp. Ewa Polcyn z Boruszyna, l. 45, ostatnio mieszkała w Wieszkowie. pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14:00 w Młynkowie. Dobry Jezu…