XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022r.

XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022r.

  1. Dziś przeżywamy w Kościele niedzielę misyjną- modlimy się za misje i misjonarzy, a przed Kościołem zbieramy ofiary na Misje.
  2. Różaniec w naszej parafii we wszystkich kościołach odmawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. a w sobotę i niedzielę przed mszą święta. Dziękuję tym osobom, którzy przychodzą i modlą się na różańcu w naszych kościołach, a szczególnie prowadzący modlitwę różańcową.
  3. Zachęcam do składania wymienianek za naszych zmarłych.
  4. Chorych odwiedzimy w następny piątek od godz. 8:00. Proszę zgłaszać chorych i starszych w zakrystii lub biurze parafialnym.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu wyjątkowo tylko w środę po mszy świętej. Dodatkowo  czynne jest biuro cmentarne związane ze sprawami grobów na naszych cmentarzach. Czynne w czwartek od godz. 16:00- 17:00.
  6. Za tydzień zbiórka przed kościołem ofiar na utrzymanie naszych cmentarzy.
  7. Wszystkie dzieci, młodzież oraz wszystkich chętnych proszę, żeby na następną niedzielę przebrały się za swojego ulubionego świętego i przybyli na mszę świętą na godz. 12:00 do kościoła w Boruszynie.
  8. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła mama ks. proboszcza- śp. Róża Ziemek- pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00 w Lubaszu. Dobry Jezu…