XXV Niedziela Zwykła- 19 września 2021r.

1. Dziś drugi dzień wizytacji naszej parafii. Bardzo Dziękuje ks. biskupowi Grzegorzowi Balcerkowi za przybycie do naszej parafii.
  2. Tydzień temu gościliśmy ks. misjonarzy z Togo, którzy dziękują nam za gościnę, a za tydzień gościć będziemy siostrę Karolinę, która na końcu mszy świętej powie kilka słów i będzie zbierała ofiary na Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie- SOS dla Ziemi Świętej.
  3. Spotkanie dla rodziców i dzieci chcących w przyszłym roku przystąpić do I Komunii świętej w naszej parafii odbędzie się w najbliższą środę po mszy świętej nowennowej w kościele w Boruszynie.  Serdecznie rodziców zapraszam.
  4. Nasza parafia organizuje wyjazd do kina Światowid w Czarnkowie na film: „Wyszyński- zemsta czy przebaczenie”- w dniu 28 września na godz. 20:00. Cena biletu 12 zł. Zapisy  u księdza proboszcza.
  5. Chłopców chcących zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w najbliższą środę na godz. 17.00 do kościoła w Boruszynie. Można się też zgłosić po mszy świętej w zakrystii.
  6. Zakładamy dziecięco- młodzieżowy zespół muzyczny. Wszystkie dzieci i chętną młodzież zapraszamy w najbliższa sobotę na godz. 14:00 do naszej salki parafialnej.
  7. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po mszy świętej.
  8. Bardzo Dziękuję wszystkim osobom, które składają dary na stół proboszczowski, dziękuję za modlitwę, życzliwość, składane ofiary.
  9. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka na  KUL, WT w Poznaniu i Szkoły Katolickie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.