XXIV Niedziela Zwykła- 12 września 2021r.

1. Dziś gościmy ks. Misjonarzy, do których należał śp. ks. Bolesław Szmania. Za tydzień   w niedzielę przeżywać będziemy drugi dzień wizytacji biskupiej na każdej mszy świętej.
  2. W poniedziałek na 17:30 zapraszam wszystkie dzieci, które chcą mieć poświęcone tornistry do kościoła w Boruszynie.
  3. W poniedziałek Dzień Fatimski. Zapraszam na msze świętą na 18:00 i nabożeństwo fatimskie. Poproszę o poprowadzenie parafian z Młynkowa.
  4. Biuro parafialne czynne w środę i w piątek półgodziny po wieczornej Mszy świętej.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.  Po Mszach św. zbiórka na  KUL , WT w Poznaniu i Szkoły Katolickie.
  6. Przypominam, że kto by chciał kupić działkę ze starą kaplicą w Młynkowie- proszę, aby zwrócił się do mnie. Samą transakcje przeprowadzi Kuria Metropolitalna w Poznaniu.
  7. Bardzo dziękuję za dary składane na stół proboszczowski. Bóg zapłać.