XXI Niedziela Zwykła- 22 sierpnia 2021 r.

XXI Niedziela Zwykła- 22 sierpnia 2021 r.

  1. W najbliższy poniedziałek przybędzie do naszej parafii Matka Boża w kopi cudownego obrazu z Jasnej Góry. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian i gości na te piękne, uroczyste i historyczne wydarzenie.
  2. Dziś dożynki w naszej parafii. Dziękujemy Panu Bogu i rolnikom za zebrane plony na mszy świętej w Boruszynie o godz. 12:00. Natomiast Gminne Dożynki odbędą się w następną niedzielę 29 sierpnia w Połajewie. Gmina serdecznie nas zaprasza do wzięcia udziału w tym święcie plonów. Świętowanie rozpocznie się uroczystą Mszą świętą o godz. 13:30 w Połajewie. Bliższe informacje podane są na plakatach.
  3. W Święto Matki Bożej Częstochowskiej, czyli w czwartek 26 sierpnia, Eucharystia w naszej parafii w Tarnówku o godz. 16:00. Wszystkich Czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. Biuro parafialne ze wglądu na nawiedzenie będzie w tym tygodniu nieczynne.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na Caritas Archidiecezji Poznańskiej i wszelkie inne składane na nasze kościoły. Dziękuję za dary na stół proboszczowski. Bardzo Dziękuję też za wszelkie prace wykonane na rzecz naszej parafii. Niech dobroczyńcom sam Pan Bóg wynagrodzi.