XIII Niedziela Zwykła- 26 czerwca 2022r.

XIII Niedziela Zwykła- 26 czerwca 2022r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy świętej.
  2. W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Eucharystia w Młynkowie  o godz. 10:00., w Tarnówku o godz. 17:00, a w Boruszynie o godz. 18:00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Nie będzie w tym dniu nowenny.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca spowiadać będę przed mszami. W Boruszynie w piątek o 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Litanie do Serca Pana Jezusa przed mszą świętą. Nie będzie przez okres wakacji objazdu do chorych.
  4. Za tydzień, w niedzielę 3 lipca, gościć będziemy pielgrzymów zdążających pieszo na Jasną Górę. Zachęcam do ich przyjęcia. Przybędą ok. godz. 21:00.
  5. Biuro parafialne czynne tylko w piątek od 16:00-17:00.
  6. Polecam „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem na lipiec oraz „Mały Przewodnik” dla dzieci.
  7. Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy ofiarowują kwiaty do naszych kościołów. Bóg zapłać.
  8. Komunikat Caritas
    W środę od godz. 15:00- 15:30- będą wydawane Dary Krótko- Terminowe. Osoby kwalifikujące się do darów prosimy o ich odbiór w Sali wiejskiej w Boruszynie.