Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja 2021r.

1. Dziś 20scioro dzieci na mszy świętej o godz. 12:00, przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swego serca, otoczmy ich naszą modlitwą. Dodatkowa msza święta dla parafian będzie o godz. 16:00. Nabożeństwo majowe dziś wyjątkowo o godz. 15:30 w Boruszynie. Natomiast w tygodniu o godz. 18.00. w każdym kościele.
  2. W tym tygodniu Biały Tydzień – w poniedziałek, środę i piątek natomiast za tydzień zapraszam dzieci, które rok temu przeżywały I komunie święta na mszę święta do Boruszyna na godz. 12:00.
  3. W czwartek po mszy i majowym nabożeństwie zapraszam do Tarnówka młodzież przygotowującą się do bierzmowania, która jeszcze na spotkaniu nie była.
  4. W ostatnią niedzielę sierpnia planowana jest wizytacja parafii przez ks. bp. Grzegorza Balcerka.
  5. Zapraszam komendantów straży z wszystkich 3 wiosek na spotkanie na probostwie we wtorek o godz. 19:00 do Boruszyna.
  6. Zapowiedzi II: Agata Zając z parafii w Biezdrowie i Daniel Przybysz z naszej parafii (zap. 2)

INTENCJE MSZALNE- 16 maja – 23 maja 2021r.

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja

MŁYNKOWO 9.00 – śp. Piotra Piotrowskiego (2 rocz. śm.), Łucje, Łucjana Piotrowskich, Mieczysławę, Ryszarda Disterheft, Mariusza Andrzejewskiego i Mariannę Pilarek – int. od szwagierki Magdy z rodziną

TARNÓWKO 10.30 – W 4 rocz. śm. śp. Błażeja Chwałek, ojca Edwarda, Marie i Stefana Mula; Wandę, Pawła, Zenona Bielejewskich

BORUSZYN 12.00 – I Komunia święta