TURNIEJ MINISTRANTÓW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

TURNIEJ MINISTRANTÓW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

W Dzień Papieski, w niedzielne popołudnie grupa ministrantów wraz z księdzem proboszczem pojechała do Lubasza na Turniej Ministrantów w Piłce Nożnej Halowej. Ministranci wykazali się niezwykłą umiejętnością gry w piłkę nożną. W kategorii młodszych( do VI klasy) zajęli I miejsce i III miejsce a w kategorii starszych( od VII klasy) zajęli III miejsce. Radość była ogromna, gdyż nasi wspaniali młodzieńcy zdobyli aż 3 puchary. Składamy gratulacje wszystkim młodszym i starszym chłopcom z naszej parafii. Dziękujemy również Rodzicom, bliskim znajomym za uczestnictwo i doping. Życzymy Wam młodzi chłopcy radości z pasji, jaką dla Was jest piłka nożna, a księdzu proboszczowi życzymy sił do inspirowania ministrantów do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej parafii.