SPOTKANIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

SPOTKANIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

31 października 2021r. w naszym kościele mogliśmy spotkać wielu Świętych. Dzieci i osoby chętne wcieliły się w postaci Świętych patronów, aniołów. Mogliśmy spotkać Świętą Ritę, Matkę Bożą i Świętego Józefa, Świętego biskupa Mikołaja, Świętą Faustynę, Świętego Piotra, Świętego Krzysztofa, Świętego Huberta, Świętą Hiacyntę, Świętą Barbarę, Świętą Martynę, króla Melchiora i aniołki. Dziękujemy rodzicom i bliskim, którzy pomogli swoim dzieciom w przygotowaniu strojów Świętych, byśmy wspólnie poznawali ich życie i uczyli się od Nich kochać Boga, drugiego człowieka, modlić się. Dziękujemy księdzu proboszczowi Mariuszowi za piękną inicjatywę w naszej parafii. To modlitewne spotkanie niech będzie inspiracją do naśladowania Świętych w naszym codziennym życiu.