XXXII Niedziela Zwykła 7 listopada 2021r.

1. W najbliższy czwartek- 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości na godz. 10:00 – zapraszamy na Koncert patriotyczny do kościoła w Tarnówku poprzedzony występem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Boruszynie. (Wystąpi pani Maria Jaskulska- Chrenowicz i Krzysztof Leśniewicz), a po koncercie będzie Eucharystia w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. W Boruszynie msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 18:00. Zachęcamy do modlitwy oraz wywieszenia flagi narodowej.
  2. Modlitwa za zmarłych – wymienianki jednorazowe będą odmadlane przed mszą świętą.
  3. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po wieczornej Eucharystii.
  4. Biuro cmentarne w piątek o godz. 16:00.
  5. Przed kościołem można zakupić nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz „Mały Przewodnik Katolicki” na miesiąc listopad.
  6. Ogłoszenie parafialnego Caritasu: Otrzymane Dary będą wydawane we wtorek w Józefówce od 15-16. Caritas prosi, aby zabrać ze sobą pojemnik lub miskę do sera bo jest na luz.