16 lutego 2020r.

1. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Dziękuję wszystkim za otwarte serca i drzwi domów, za wspólną modlitwę, rozmowę, posiłki i cierpliwość.  Dziękuję także za złożone ofiary. Podsumowanie roku 2019 i odwiedzin duszpasterskich w niedzielę 23 lutego podczas każdej Eucharystii.
  2. Na podstawie prawa Synodu Archidiecezji Poznańskiej, od poniedziałku 17.02. do piątku 21.02. wyjeżdżam na urlop pokolędowy. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer stacjonarny probostwa.
  3. Audycja „Poniedziałek przy mikrofonie” o godz. 18.00. na 90,2 FM.
  4. Koronka do miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. w kościele parafialnym.
  5. Spotkanie dla dzieci „Południe z Jezusem” przy każdym kościele naszej parafii w sobotę o godz. 12.00.
  6. Tydzień temu na pokrycie kosztów ogrzewania naszych kościołów zebraliśmy 1587 zł 50 gr. Dzisiaj po Mszach św. ojciec Paweł będzie zbierał ofiary na pracę misyjną, szczególnie wśród młodzieży. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!
  7. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.
  8. Polecam prasę katolicką: „Przewodnik Katolicki”. Można także zabrać dowolną ilość kalendarzy parafialnych i przekazać znajomym.
  9. Zmarła nasza parafianka śp. Maria Czyż. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Polećmy Ją miłosiernemu Bogu!

Marek Jański proboszcz

Biuro parafialne czynne w styczniu: w środę i sobotę po wieczornej Eucharystii

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!