OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

.XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2023r.

1.Dziś odbędzie się PARAFIADA przy Remizie w Młynkowie o godz. 14:00. Zachęcam do przybycia, wspólnego spędzenia czasu i wspomożenia dalszej budowy Kościoła w Młynkowie.
2.Od najbliższej środy rozpoczyna się odpust Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu. Nasza parafia udaje się na pielgrzymkę w sobotę. Wyruszamy pieszo o godz. 13:30 z Młynkowa. Msza święta w intencji naszej parafii będzie w sobotę o godz. 18:00 w Lubaszu. Zachęcam, aby szczególnie na tą Msze Świętą się udać. Dlatego u nas Msza Święta będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 19:30. Powrót we własnym zakresie. (Plan odpustu jest wywieszony w gablocie)
3.W najbliższą sobotę odbędzie się Koronacja wizerunku Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach. Autokarowo można pojechać z ks. dziekanem. Informacja u ks. Dziekana w Czarnkowie.
4.Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych w środę po mszy świętej.
5.Biuro parafialne z racji odpustu w Lubaszu będzie czynne tylko w środę od 16-17ej.
6.W Młynkowie zakończyły się na cmentarzu prace związane z postawieniem nowego płotu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do Jego powstania. Bóg zapłać.
7.Intencja dla wspólnoty różańcowej na wrzesień: O pokój na świeci, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i naszym sercu…
8.Od dziś po mszach świętych proszę by dzieci przychodziły po błogosławieństwo i zbierały Ziarenka
9. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej: „Przewodnika Katolickiego” dla rodzin oraz „Małego Przewodnika” dla dzieci
10.Zmarł śp. Bartosz Cerkaski z Boruszyna, lat 36, pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…

.