OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI Niedziela Zwykła- 23 lipca 2023r.

1. Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wspólne przeżycie uroczystości odpustowych w Tarnówku. Bóg zapłać.
2. Dziś z racji św. Krzysztofa- patrona kierowców i podróżujących- po wszystkich Eucharystiach, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Podczas tego obrzędu zbierać będziemy ofiary na pojazdy dla misjonarzy i rozdawać „zapachy” do samochodów z wizerunkiem św. Krzysztofa.
3. Zapraszamy na letni festiwal muzyczny: „Gratia Plena”- najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej – w wykonaniu pani Aliny Mazur (Mezzosopran); panią Darię Krzysztoń-Baran- (skrzypce); pana Roberta Płócienniczaka- (organy); w kościele w Połajewie– 29 lipca 2023r. o godz. 19:00 oraz po mszy świętej w kościele w Tarnówku- 30 lipca 2023r. o godz. 10:30.
4. Już od jutra rozpoczną się prace restauratorskie ołtarza w kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kościele w Boruszynie. Nowenna będzie odprawiana przy głównym ołtarzu.
5. Zachęcam do zapisania się na pielgrzymkę do Smolic- Sanktuarium Uzdrowienia Chorych, która odbędzie się w pierwsza sobotę sierpnia, a osoby zapisane proszę o uregulowanie należności i podanie peselu do ubezpieczenia.
6. Biuro parafialne w okresie letnim czynne w sobotę po wieczornej Eucharystii