OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                                                                               XIV Niedziela Zwykła – 9 lipca 2023r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy ugościli pielgrzymów. Niech Pan Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża z Jasnej Góry wyprasza potrzebne łaski od Pana. Bóg zapłać!
2. Za tydzień w niedzielę 16 lipca- odpust Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnówku, w związku z tym nastąpi zmiana porządku Mszy św. o godz. 9:00 w Młynkowie, o godz. 10:30 w Boruszynie, a o 12:00- Suma Odpustowa w Tarnówku. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przy okazji odpustu będą sprzedawane różne gadżety związane z kościołem w Tarnówku.
3. W czwartek zapraszam do Tarnówka na Msze świętą i nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00. Tym razem poproszę parafian z Tarnówka o poprowadzenie tego pięknego nabożeństwa.
4. W tym tygodniu z racji remontu na probostwie buro parafialne będzie nieczynne.
5. Na prośbę parafian z Tarnówka, powstanie nowy Krzyż na końcu wsi w drodze do Obrzycka ufundowany przez rodziny, które dbają o aktualny krzyż. Bardzo im dziękujemy.
6. Organizowana jest Dekanalna pielgrzymka do Smolic- Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych przed koronacją, która będzie we wrześniu. Pielgrzymka odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia.
7. Zapowiedzi:
Wojciech Władysiak z Anną Byra – oboje z naszej parafii (zap. 2)
Jeśli ktoś ma poważne zastrzeżenia, żeby Ci młodzi mogli zawrzeć sakrament małżeństwa w sumieniu jest zobowiązany poinformować ks. proboszcza.