OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII – Niedziela Zwykła- 2 lipca 2023r.

1. Jutro gościć będziemy pieszych pielgrzymów zdążających z Czarnkowa na Jasną Górę. Bardzo Dziękuję wszystkim, którzy ich ugoszczą. Przybędą do nas ok. 21:00. Równocześnie zachęcam do udziału.
2. W okresie letnim biuro parafialne czynne w sobotę zaraz po wieczornej mszy świętej.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa przed mszą świętą wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Nie będzie przez wakacje objazdu do chorych.
4. Bardzo serdecznie dziękujemy ministrantom reprezentującym naszą parafię i Archidiecezję Poznańską w Mistrzostwach Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej w Gnieźnie. Był to dla naszej parafii I historyczny turniej, bo jeszcze nigdy tak daleko nasi
ministranci nie awansowali.
5. Misjonarze przysłali podziękowania dla dzieci I Komunijnym za złożoną ofiarę w Białym Tygodniu na misje. Po mszy świętej proszę, aby dzieci te podeszły do zakrystii. Otrzymają obrazek lub zakładkę misyjną.
6. W imieniu organizatorów- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w Akcji KSM- „Pieluszka dla maluszka”.
7. Rozpoczęła się akcja wywozu śmieci ze starego wysypiska śmieci z działki należącej do naszej parafii.
8. Organizowana jest Dekanalna pielgrzymka do Smolic- Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych przed koronacją, która będzie we wrześniu. Pielgrzymka odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia. Przy zapisie proszę podać (imię, nazwisko, data
urodzenia i nr telefonu) wraz z zaliczką 30 zł (koszt 60 zł).