III Niedziela Wielkanocna- NIEDZIELA BIBLIJNA
23 kwietnia 2023 r.

1.  Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w kościele Tydzień Biblijny. Zachęcam, aby czytać Biblię. W naszej parafii dziś popołudniu można przyjść do kościoła parafialnego w Boruszynie i publicznie przeczytać lub posłuchać czytanej w tym roku Ewangelii
wg. św. Marka.
2. Tydzień temu na Caritas naszej Archidiecezji zebraliśmy 623 zł., a za tydzień, w IV Niedzielę Wielkanocną zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe i święte powołania, a przed kościołami będziemy zbierać ofiary na utrzymanie
Seminarium Duchownego w Poznaniu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać!
3. Składam również serdeczne podziękowanie dzieciom, które w Wielkim Poście zabrały Skarbonki Miłosierdzia i wyrzekając się swoich przyjemności zdecydowały się pomagać potrzebującym. Dzieci zebrały 162 zł. Bóg Zapłać!
4. W tym tygodniu odbędą się egzaminy dla kandydatów do bierzmowania o godz. 16:00: we wtorek w Młynkowie, w środę w Boruszynie i w czwartek w Tarnówku. Dodatkowo w sobotę o 15-stej w Boruszynie.
5. Bardzo Dziękuję panom, którzy w sobotę zaangażowali się w postawienie nowego płota wokół plebani. Bóg zapłać.
6. Biuro parafialne czynne tylko w piątek od 16:00- 17:00.