OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
9 kwietnia 2023 r.

Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja.

1. Na Radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego- Zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią, piekłem i szatanem- składam serdeczne życzenia Czcigodnym Parafianom i przybyłym Gościom. Niech Jezus otworzy nasze oczy i serca, napełniając je światłem
Zmartwychwstania, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu. Wyśpiewujmy wspólnie radosne Alleluja!
2. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie kościołów na święta i liturgię w poszczególne dni Triduum Paschalnego. Dziękuję także za życzenia i dary złożone na stół proboszczowski.
3. W Poniedziałek Wielkanocny Eucharystie wg porządku niedzielnego.
4. W najbliższy piątek z racji oktawy wielkanocny nie ma postu.
5. W przyszłą sobotę odbędzie się I spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych
o 10:00 ej w Boruszynie.
6. W przyszłą niedzielę – zwaną Białą- obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego.
Przygotowujemy się do tego święta odmawiając codziennie o godz. 15:00 Koronkę do Miłosierdzia Bożego- dziś, w środę i sobotę w Boruszynie, w poniedziałek i czwartek w Młynkowie, we wtorek i w piątek w Tarnówku. W niedzielę uroczystą koronkę odmówimy w Boruszynie.
7. Biuro parafialne czynne w środę i piątek od 16:00-17:00.
8. Zmarł śp. Roman Piotr z Młynkowa, lat 56. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.
11:00 w Młynkowie. Różaniec za zmarłego w niedziele i poniedziałek o godz. 19:00.
Dobry Jezu…