OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I Niedziela Wielkiego Postu- 26 lutego 2023r.
1. Środą popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Czas nawracania się i poprawy. Pomogą nam w tym nabożeństwa pasyjne: – Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.15 w Boruszynie. Kazania pasyjne wygłosi w tym roku – ks. Łukasz Tadeusz z parafii farnej w Czarnkowie; przed nabożeństwem o godz. 15:00 będziemy modlić się o pokój na świecie odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego. – Droga Krzyżowa w Młynkowie we wtorek; w Tarnówku w czwartek, a w piątek w Boruszynie o godz. 17:30.
2. Dziś zbiórka na ofiary wojny w Ukrainie. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło „Ad Gentes”- pomocy misjonarzom. Przy wyjściu z kościoła można zabierać kopertę na daninę diecezjalną. Za wszystkie ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać.
3. W tym tygodniu spowiedź I piątkowa od godz. 17:00 w każdym kościele w tym czasie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. W piątek objazd z Panem Jezusem do chorych. Proszę zgłaszać chorych do mnie lub do pana kościelnego.
5. W sobotę spotkanie dla Wspólnoty Różańcowej w Tarnówku o godz. 10:00.
6. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania będzie miało miejsce w następną niedziele po nabożeństwie Gorzkich Żali w kościele w Boruszynie.
7. Zostały wykonane i założone nowe poduszki na ławkach kościele w Tarnówku i Młynkowie
8. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po mszy świętej.
9. Biuro cmentarne w czwartek od 16ej do 17ej.
10.Zmarł śp. Marian Tecław z Boruszyna, lat 82, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu ….