OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023r.

  1. Zakończyliśmy peregrynacje obrazu Matki Bożej w Boruszynie. Bardzo Dziękuję wszystkim rodzinom i osobom, które przyjęły obraz pod swój dach i modliły się przed obliczem Matki Bożej. Dali wspaniałe świadectwo swojej wiary. Dziękuję też za wpisy do księgi pamiątkowej z nawiedzenia. Mam nadzieję, że w Tarnówku, które od dzisiejszej niedzieli przejmuje obraz będzie podobnie. Życzę by modlitwy były wysłuchane.
  2. W czwartek 2 lutego- Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św., z obrzędem poświęcenia gromnic, w Młynkowie o godz. 10.00; w Tarnówku o godz. 16:00, a w Boruszynie o godz. 18.00.
    Dzieci I komunijne wraz z rodzicami proszę by przyszły do poświęcenia świec na wieczorną mszę świętą.
  3. Okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku miesiąca, we wtorek w Młynkowie, w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie pół godziny przed mszą święta. Nie będzie odwiedzin chorych w tym miesiącu.
  4. Spotkanie dla Wspólnoty Różańcowej z Tarnówka w sobotę o godz. 10ej w tamtejszym kościele.
  5. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca świętego: „Za chorych i cierpiących oraz opiekujących się chorymi”.
  6. Biuro parafialne czynne po wieczornej Eucharystii w środę i piątek.
  7. Przed kościołem polecam „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem na miesiąc luty.
  8. Zmarła śp. Łucja Klewenhagen z Boruszyna. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…