Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

XXXII Niedziela Zwykła 6 listopada 2022r.

  1. W najbliższy piątek – 11 listopada zapraszamy na Obchody Narodowego Święta Niepodległości do kościoła w Tarnówku na godz. 10:00. Wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młynkowie, a następnie odbędzie się koncert (wystąpi pani Maria Jaskulska- Chrenowicz (sopran), Damian Kurek (trębacz) i Krzysztof Leśniewicz (organy). W tym dniu Msza święta w naszej parafii w intencji Ojczyzny o godz. 12:00- w Boruszynie i o godz. 17:00 w Młynkowie. Składka z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Zachęcamy do modlitwy oraz wywieszenia flagi narodowej. ks. Arcybiskup udzielił dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  2. Modlitwa za zmarłych – wymienianki jednorazowe będą wyczytywane przed mszą świętą.
  3. We wtorek po mszy świętej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z Młynkowa w kościele w Młynkowie.
  4. Biuro parafialne czynne wyjątkowo tylko w środę popołudniu od 16:00-17:00, a wieczorem po mszy świętej odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w Domu świętego Józefa.
  5.  Biuro cmentarne w czwartek o godz. 16:00-17:00.
  6. Tydzień temu na utrzymanie naszych cmentarzy zebraliśmy 5300 zł Bardzo Serdecznie Dziękuję wszystkim ofiarodawcom jak również wszystkim, którzy pieniądze zbierali. Bóg zapłać.
  7. Za tydzień będziemy modlić się o nowe i święte powołania oraz zbierać ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  8. Zmarli śp. Bolesław Rakowski z Boruszyna, lat 78, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu oraz śp. Róża Leszczyńska z Boruszyna, lat 69, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00 w Boruszynie. Dobry Jezu…