Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Zwykła – 16 października 2022r.

  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii we wszystkich kościołach odmawiamy różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W sobotę i w niedzielę przed mszą święta. Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy.
  2. Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii. Dziękuję tym, którzy już obraz przyjęli i zachęcam do przyjmowania go w naszych domach i do  wspólnej rodzinnej modlitwy.
  3. Można już składać Wymienianki- modlitwy za naszych zmarłych do koszyczków wyłożonych przed ołtarzem. Zachęcam do modlitwy za zmarłych.  
  4. Biuro parafialne czynne w środę po nowennie i w piątek popołudniu od 16-17ej. Dodatkowo otwarte jest biuro cmentarne związane ze sprawami grobów na naszych cmentarzach. Czynne w czwartek od godz. 16:00- 17:00.
  5. Przyszłą niedzielę – przeżywać będziemy jako niedzielę misyjną- modlić się będziemy za misje i misjonarzy, a przed Kościołem zbierać będziemy ofiary na misje. Dziś zbieramy ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.  
  6. Parafialna grupa teatralna z Lubasza, którą gościliśmy w tym roku w Młynkowie, zaprasza na przedstawienie pt. „Fatima”- do Kina Światowid w Czarnkowie w najbliższy poniedziałek 17 września na godz. 19:00. Wstęp bezpłatny.
  7. Firma Szkoltex Daniel Sochacki z Lublina organizuje szkolenie skierowane do rolników w zakresie stosowania środków ochrony roślin (szkolenie chemizacyjne), które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Połajewie – 24 października 2022r. o godz. 11:00. Bliższe informacje są podane w gablocie ogłoszeń.
  8. Krąg Biblijny- odbędzie się w czwartek w Tarnówku po mszy świętej.