XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2022r.

1. Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii. Dziękuję tym, którzy już obraz przyjęli i zachęcam do przyjmowania go w naszych domach i do  wspólnej rodzinnej modlitwy.
  2. Od najbliższej środy rozpoczyna się odpust w Lubaszu. Nasza parafia udaje się na pielgrzymkę w sobotę. Wyruszamy pieszo o godz. 12:00. Msza święta dla naszej parafii będzie w sobotę o godz. 18:00 w Lubaszu. Zachęcam, aby szczególnie na tą msze świętą się udać. Dlatego u nas msza święta będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 20:00. Zbiórka i wyjście z kościoła w Boruszynie. Wszystkie osoby chętne by pieszo pójść proszę o kontakt ze mną do środy w celu ubezpieczenia grupy. Powrót we własnym zakresie. (plan odpustu jest wywieszony w gablocie)
  3. Kręgi Biblijne we wtorek po mszy św. w Młynkowie. Zapraszam.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych w środę po mszy świętej.
  5. W czwartek święto Narodzenia NMP- msza święta w Tarnówku o godz. 18:00 z poświęceniem ziarna siewnego.
  6. Biuro Cmentarne czynne w CZWARTEK od 16-17ej. na probostwie.
  7. Biuro parafialne w środę o piątak od 16-17ej.
  8. Intencja dla wspólnoty różańcowej na wrzesień: Za dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny o przymnożenie wiary i mądrości
  9. Jutro i we wtorek podczas lekcji religii, poświęcę w naszych szkołach dzieciom z klas pierwszych tornistry i przybory szkolne
  10. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Przewodnika Katolickiego” i „Małego Przewodnika dla dzieci”.
  11. Podziękowanie:
    – Rodzinie Państwa Smogór za wykonane prace przy żywopłocie przy kościele w Boruszynie
    – Firmie pana Daniela Turostowskiego za wykonane prace na parkingu kościelnym w Boruszynie
    – wszystkim, którzy wspierają finansowo naszą parafię
  12. Niech wszystkim dobroczyńcom Pan Bóg wynagrodzi: Bóg zapłać.