OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej mszy świętej święcenie wianków i ziół. Po mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
  2. Zbliża się rok od przybycia Matki Bożej w kopii cudownego obrazu do naszej parafii. Na pamiątkę tego wydarzenia, tak jak uzgodniliśmy z parafialną Radą Duszpasterską naszej parafii- pragniemy ożywić życie religijne naszej parafii poprzez peregrynacje obrazu po naszych domach. Rozpoczniemy od Święta Matki Bożej Częstochowskiej (26 sierpnia). Obraz będą przejmowały chętne rodziny lub osoby na jeden dzień i przekazywały swoim sąsiadom.
  3. W najbliższą sobotę 20 sierpnia, nasi sąsiedzi – parafia w Obrzycku organizuje Parafiade- Rodzinny Festyn Parafialny, na który naszą parafie serdecznie zapraszają. Rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Bliższe informacje są wywieszone na plakacie w gablocie.
  4. Otrzymaliśmy zaproszenie na odpust w Lubaszu. Odbędzie się on od 7-11 września. Szczegóły są wywieszone na plakatach. Nasza parafia pielgrzymować będzie pieszo do tego pięknego sanktuarium w sobotę 10 września.
  5. W najbliższą Środę zapraszam do Boruszyna na spotkanie: popołudniu na 16-sta Parafialną Radą Duszpasterską, a na 20stą – Parafialną Rade Ekonomiczną.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w sobotę po Mszy świętej.
  7. Zmarł śp. Ryszard Kaźmierczak pochodzący z Młynkowa, ostatnio przebywał w Wieleniu, miał 67 lat, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…