XVIII Niedziela Zwykła- 31 lipca 2022r.

1. Rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Zachęcam do abstynencji od alkoholu.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź święta pół godziny przed mszą świętą.
    W czasie spowiedzi we wtorek, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w Młynkowie o godz. 10:00; w Tarnówku o 16:30 a w Boruszynie o godz. 18:00.
  4. Spotkanie dla Matek Różańcowych z Tarnówka półgodziny przed msza świętą w sobotę.
  5. Parafialny Zespół Caritas wspólnie z Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Caritas Polska organizuje akcję „Tornister Pełen Uśmiechu” dla dzieci w Ukrainie. Do kosza przed ołtarzami w naszych kościołach można składać przybory szkolne: nowe plecaki, kredki, mazaki, farbki, plastelinę, linijki, gumki, długopisy, ołówki, zeszyty, bloki i inne przybory przydatne każdego dnia w szkole. Akcja trwa do 16 sierpnia.
  6. W imieniu Pielgrzymów i o. Michała- kapucyna z Piły bardzo serdecznie Dziękuję Pani Sołtys z Tarnówka, Parafialnemu Zespołowi Caritas, sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli za organizację i obsługę w przyjęciu i ugoszczeniu Młodzieżowej Pieszej Pielgrzymki Rajdowej- „Dakota”- pielgrzymującej z Piły do  Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Szamotułach w Sali wiejskiej w Tarnówku. Bóg zapłać!
  7. Intencja dla Wspólnoty Różańcowej: „O trzeźwość w naszym narodzie, parafii i w naszych rodzinach…”
  8.  Polecam „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem na sierpień.
  9.  Biuro parafialne w okresie letnim czynne w sobotę po wieczornej Eucharystii.