OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Jeszcze raz bardzo Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wspólne przeżycie uroczystości odpustowych w Tarnówku. Bóg zapłać!
  2. Dziś z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących – po wszystkich Eucharystiach, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Podczas tego obrzędu zbierać będziemy ofiary na pojazdy dla misjonarzy i rozdawać okolicznościowe naklejki z wizerunkiem św. Krzysztofa.
  3. W czwartek Gościć będziemy w Tarnówku- Młodzieżową Pieszą Pielgrzymkę Rajdową „Dakota”- zmierzającą z Piły do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia do Szamotuł. Przybędą do nas z Lubasza ok. godz. 17:00 do kościoła w Tarnówku. Bardzo proszę chętne osoby, szczególnie panie, o pomoc w ugoszczeniu pielgrzymów, aby się zgłosiły do naszej Pani Sołtys z Tarnówka, której dziękuję za informacje i organizację ugoszczenia naszych gości.
  4. Zapraszamy na letni festiwal muzyczny: „Gratia Plena”- najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej w wykonaniu pani Aliny Mazur (Mezzosopran) i pana Marka Kudlickiego (organy) w następną niedzielę- 31 lipca 2022r. po mszy świętej w kościele w Tarnówku o godz. 10:30.
  5. Biuro parafialne w okresie letnim czynne w sobotę po wieczornej Eucharystii
  6. Na naszych cmentarzach pojawiły się zapowiadane tablice cmentarne z podanym regulaminem cmentarza, planem i firmami pogrzebowymi najczęściej obsługującymi nasze cmentarze. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które mi pomogły w ich powstaniu, jak również bardzo też dziękuję wszystkim, którzy dbają o piękno naszych cmentarzy i tym, którzy składają ofiary na utrzymanie naszych cmentarzy. Bóg zapłać!
  7. Zmarła śp. Danuta Słabolepsza z Boruszyna, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu.
    Dobry Jezu…