OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI  Niedziela Zwykła- 17 lipca 2022r.

  1. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wspólne przeżycie uroczystości odpustowych w Tarnówku.
  2. Za tydzień, z racji św. Krzysztofa- patrona kierowców i podróżujących- w sobotę i niedzielę, po wszystkich Eucharystiach, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Podczas tego obrzędu zbierać będziemy ofiary dla misjonarzy.
  3. Zapraszamy na letni festiwal muzyczny: „Gratia Plena”- najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej – w wykonaniu pani Aliny Mazur (Mezzosopran) i pana Marka Kudlickiego (organy)- w kościele w Połajewie – 30 lipca 2022r. o godz. 19:30 oraz po mszy świętej w kościele w Tarnówku- 31 lipca 2022r. o godz. 10:30.
  4. W piątek odpust ku czci św. Marii Magdaleny w Czarnkowie.
  5. Biuro parafialne czynne w sobotę po wieczornej Eucharystii.