OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła- 10 lipca 2022r.

  1. Dziękuję wszystkim, którzy ugościli pielgrzymów. Niech Pan Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża z Jasnej Góry wyprasza potrzebne łaski od Pana. Bóg zapłać!
  2. Za tydzień w niedzielę 17 lipca- odpust Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnówku, w związku z tym nastąpi zmiana porządku Mszy św.  o godz. 9:00 w Młynkowie, o godz. 10:30 w Boruszynie, a o 12:00- Suma Odpustowa w Tarnówku, której przewodniczyć będzie ks. Jakub Pawłot- wikariusz w parafii pw. św. Michała  Archanioła w Połajewie. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy do wspólnej modlitwy.  
  3. W środę zapraszam na Msze świętą i nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00. Tym razem poproszę parafian z Tarnówka o poprowadzenie tego pięknego nabożeństwa.  
  4. Latem biuro parafialne czynne jest tylko w sobotę po wieczornej Eucharystii.
  5. Zmarł śp. Ryszard Bazan z Boruszyna, l. 75; pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…