OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII- Niedziela wielkanocna
Wniebowstąpienie Pańskie- 29 maja 2022r.

  1. Kończy się miesiąc maj. Ostatnie nabożeństwa zostaną odprawione w poniedziałek i wtorek o godz. 17:30. Od środy po mszach nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi: w Młynkowie we wtorek o godz. 17:30, w Tarnówku w czwartek od 17:30, a w Boruszynie w piątek od godz. 17:30.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza w najbliższą sobotę na 10:00 na różaniec i spotkanie do Kościoła w Tarnówku.
  4. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkujące nasz cmentarz przy kościele w Boruszynie. Proszę starszych ministrantów oraz chłopców przygotowujących się do bierzmowania o przybycie i pomoc.
  5.  Zapraszamy parafian w Wigilię Zesłania Ducha Świętego na modlitewne czuwanie, od godz. 20.00 do 21.30 w kościele parafialnym w Boruszynie, które zakończy się Apelem Jasnogórskim. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania, ale i tych, co przyjęli bierzmowanie w naszej parafii w ubiegłym roku wraz z rodzicami.
  6. Jeszcze raz bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom dzieci I Komunijnych za złożenie Daru ołtarza w postaci ofiary 2 tys. zł. na odnowienie figury Matki Bożej na naszej dzwonnicy. Prace rozpoczną się w sierpniu lub wrześniu. Całkowity koszt prac odnowienia 3 figur wyniesie 17,5 tys. zł. Kto by chciał być sponsorem odnowienia jednej z figur proszony jest o zgłoszenie się do ks. proboszcza.
  7. Biuro parafialne czynne jest w środę i piątek od 16:00-17:00.
  8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego” z modlitewnikiem na czerwiec oraz „Małego Przewodnika” dla dzieci