V Niedziela Wielkanocna- 15 maja 2022r.

1. Dziś 22 dzieci na mszy świętej o godz. 11:00, przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swego serca, otoczmy ich naszą modlitwą.
  2. Nabożeństwo majowe dziś wyjątkowo godz. 16:00 w Boruszynie. Natomiast w tygodniu w Młynkowie i Tarnówku o godz. 17:30; w Boruszynie po mszy świętej.
  3. W tym tygodniu Biały Tydzień dla dzieci I komunijnych każdego dnia o godz. 18.00
     w Boruszynie, jedynie w poniedziałek o godz. 17:00.
  4. Pielgrzymka dzieci I Komunijnych w tym roku odbędzie się do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu – 21 maja. Msza święta o godz. 10:00. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy.
  5. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lichenia – 28 maja. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Koszt 70 zł.
  6. Scholka Parafialna „Boże Promyczki” zaprasza na uroczystą dziecięcą Eucharystię z okazji zbliżającego się Dnia Matki w niedzielę 22 maja o godz. 12:00 w Boruszynie.
  7. W dniach 28 i 29 maja o godz. 15:00 w domu katechetycznym parafii Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie odbędzie się kurs przedmałżeński.
  8. Bardzo Dziękuję panu Zbyszkowi z Młynkowa za zrobienie, a panom z Boruszyna za postawienie stojaków na konewki, wiaderka, grabki itp. na naszych cmentarzach. Proszę, też aby dbać o nasze cmentarze, żeby nie zostawiać śmieci pod płotami czy krzakami lecz wrzucać do kontenerów, a najlepiej zabierać je do swoich domów. Bardzo dziękuję też tym osobom, które dbają o piękno naszych cmentarzy.
  9. Biuro parafialne czynne w środę i piątek od godz. 16:00 do 17:00
  10. Zapowiedzi:
  11. Daniel Piotr Helak z parafii pw. Narodzenia NMP- Królowej Rodzin w Lubaszu          z Joanną Sotek z naszej parafii (zap. 2)
  12. Zmarła śp. Jadwiga Klimas z Młynkowa, lat 76, pogrzeb we wtorek o godz. 11:00 w Młynkowie. Dobry Jezu… Różaniec dziś i juro o godz. 19:00 w kościele w Młynkowie.