OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna- 8 maja 2022r.
Niedziela Dobrego Pasterza

 1. Dziś światowa niedziela modlitw o nowe i święte powołania do kapłaństwa. Przed kościołami zbieramy ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 2. Nabożeństwo majowe w sobotę i niedzielę po mszy świętej, a w tygodniu o godz. 17:30 w każdym kościele. Jedynie w Boruszynie: w środę  w łączności z nowenną
  i w piątek  po nabożeństwie fatimskim. Bardzo serdecznie zachęcam do modlitwy.
 3. Młodzież i wszystkich chętnych zapraszam na wyjazd rowerowy na majówkę we wtorek do Młynkowa, a w czwartek do Tarnówka- wyjazd o godz. 17:00 z parkingu parafialnego z Boruszyna. Powrót po mszy świętej ok. 19:00.
 4. Za tydzień odbędzie się I Komunia w naszej parafii. Przystąpi do niej 22 dzieci. Zmianie ulegną godziny mszy świętej. W Młynkowie będzie o godz. 8:00; w Tarnówku o 9:30; a w Boruszynie o godz. 11:00. Podziękowania dla mam z Boruszyna za posprzątanie terenu wokół kościoła w Boruszynie.
 5. Spowiedź święta dla dzieci I komunijnych i ich rodziców w sobotę o godz. 9:00  w Boruszynie. Obowiązkowe próby dla dzieci odbędą się we wtorek i czwartek o godz. 16:00 w kościele w Boruszynie. 
 6. Pielgrzymka dzieci I Komunijnych w tym roku odbędzie się do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu – 21 maja. Msza święta o godz. 10:00. Zapraszamy parafian do przyjechania na tą msze świętą.
 7. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia – 28 maja. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
 8. Biuro parafialne czynne w środę i piątek od godz. 16:00 do 17:00
 9. Zmarła śp. Helena Wach z Boruszyna, lat 75, zamieszkiwała ostatnio w Dąbrówce, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10:00 w Boruszynie oraz śp. Grażyna Lewandowska z Młynkowa, lat 58, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00  w Młynkowie.  Dobry Jezu….