Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkanocna- Święto Miłosierdzia Bożego
24 kwietnia 2022r.

  1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia – uroczyste nabożeństwo z odmówieniem koronki, w naszym kościele w Młynkowie o godz. 15:00, a po nim Misterium Męki Pańskiej przy kościele. Zapraszam do przybycia. Auta bardzo proszę, aby zostawiać na parkingu szkolnym albo przy cmentarzu. Proszę nie parkować przy kościele na czas Misterium Męki Pańskiej.
  2. W poniedziałek wielkanocny na KUL, WT UAM w Poznaniu i szkoły katolickie naszej archidiecezji zebraliśmy 791 zł. Dzisiaj przed kościołami, zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Za wszystkie ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać!
  3. Kończymy I etap malowania naszego parafialnego Kościoła w Boruszynie. Bardzo proszę rodziców dzieci komunijnych, panie z parafialnego Caritasu oraz wszystkich ludzi dobrej woli o posprzątanie Kościoła parafialnego w Boruszynie w najbliższą sobotę o godz. 9:00. Proszę przyjść z własnym sprzętem do sprzątania. Za tydzień sobotnią Mszą wieczorną wracamy do Kościoła w Boruszynie. 
  4. Dzieci, które chcą śpiewać w naszym parafialnych chórku – „Boże Promyczki”, Zapraszamy w soboty na 14:00 do Domu świętego Józefa.
  5. Zachęcam do nabywania „Przewodnika Katolickiego”- oraz specjalnego dodatku- modlitewnika na maj.
  6. Zmarł śp. Jackowiak z Boruszynka, lat 63, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…