IV Niedziela Wielkiego Postu- 27 marca 2022r.

1. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:
  2. Droga Krzyżowa w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Młynkowie o godz. 17:30
  3. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00 w Młynkowie.
  4. Dzień Spowiedzi Parafialnej z udziałem kapłanów z dekanatu odbędzie się we wtorek 5 kwietnia.
  5. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie wraz z nauczycielami zapraszają na krótki montaż słowno-muzyczny z okazji 17 rocznicy śmierci św. Jana Pawła II w następną niedziele w kościele w Młynkowie o godz. 9:00.
  6. Odbiór zamówionych alb dla dzieci I Komunijnych odbędzie się w najbliższy wtorek    o godz. 17:30 w domu św. Józefa
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź święta I piątkowa w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Młynkowie o 17:30.  Zapraszam młodzież przygotowująca się do bierzmowania do spowiedzi i na mszę świętą.
  8. Spotkanie rady duszpasterskiej odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19:00 na plebani. Zapraszam wszystkich radnych serdecznie.
  9. Wszystkie dzieci i naszą młodzież zapraszam na spotkanie naszego chórku parafialnego w najbliższą sobotę o godz. 14:00 do salki parafialnej.
  10. W sobotę o godz. 10:00 – spotkanie modlitewne wspólnoty Żywego Różańca w Tarnówku.
  11. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po wieczornej Eucharystii oraz w piątek  od godz. 10:00 do 11:00
  12. Bardzo Dziękuję za składane ofiary na PFG, oraz na daninę diecezjalną. Koperty                        na daninę można zabierać ze stoliczka przy wyjściu z Kościoła albo samemu napisać                  na kopercie Danina Diecezjalna.
  13. Zmarł śp. Stanisław Smydra, z Tarnówka, miał 80 lat, śp. Wacław Nizioł z Młynkowa, miał 71 lat; Edmund Dyś z Tarnówka, lat 78- pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Dobry Jezu..