Ogłoszenia parafialne- 16 stycznia 2022r.

1. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę w naszej parafii. Dziękuję parafianom za zrozumienie, a szczególnie tym, którzy przybyli do kościoła otrzymać Boże błogosławieństwo. Dziękuję też za złożone ofiary. Sprawozdanie pokolędowe przedstawię  w następną niedziele.
  2. Dziś na zakończenie tegorocznej kolędy gościmy Kolędników- Dudziarzy, którzy ubogacą nas swoim graniem i śpiewaniem na każdej mszy świętej.
  3. W najbliższy czwartek 20 stycznia w naszej parafii coroczna, całodzienna Adoracja Pana Jezusa.
    Zapraszam do modlitwy, a szczególnie:
    Młynkowo: o 9:30  Adoracja mieszkańców Młynkowa, a o 10:00 Msza święta Tarnówko: o 15:30 Adoracja dla mieszkańców Tarnówka, a o 16:00 Msza święta Boruszyn: o 17:30 Adoracja dla mieszkańców Boruszyna, a o 18:00 Msza święta
  4. Od 18 do 25 stycznia będzie trwał Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan pod hasłem:  „ Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon ”
    ( Mt 2,2).
  5.  Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na ogrzewanie naszych kościołów. W następną niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na utrzymanie Radia Emaus.
  6. Komunikat Caritasu:
    Można składać wnioski na żywność w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, tak jak w ubiegłym roku. Wnioski można odebrać też u pani Danuty Słabolepszej lub bezpośrednio w urzędzie pomocy społecznej