OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X Niedziela Zwykła- 9 czerwca 2024r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w oktawie Bożego Ciała. Dziękuję za pięknie przygotowane ołtarze i przeżyte procesje. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w tych uroczystościach niech sam Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie wynagrodzi. Bóg zapłać!
2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w tygodniu po mszach świętych.
3. W tym tygodniu przypada dzień Fatimski- zapraszam na nabożeństwo i procesje w czwartek o godz. 19:00 do Kościoła w Boruszynie.
4. W okresie letnich wakacji tzn. od 22 czerwca do 31 sierpnia Msze święte wieczorne będą się odbywać o godz. 19:00.
5. Spotkanie Ekonomicznej Rady Parafialnej odbędzie się w sobotę o 15ej na plebanii.
6. W następna niedzielę poproszę dzieci, by przyniosły rozwiązane ziarenka z ostatnich niedziel.
7. Biuro parafialne czynne w środę od 16:00-17:00.
8. Prośba o plastikowe nakrętki po napojach na wózek dla niepełnosprawnych dla Grzesia Grabickiego z Boruszyna. Kto ma i chce pomóc może przynieść do państwa Grabickich w Boruszynie lub do zakrystii. Bóg zapłać.
9. W dniach od 27 do 29 września br. organizujemy w naszej parafii rekolekcje z o. Józefem Witko. Będą to rekolekcje weekendowe- od piątkowego popołudnia do godzin popołudniowych w niedzielę. Od 15 czerwca rozpoczynamy zapisy na rekolekcje.
Zachęcamy wszystkie chętne osoby, zapraszamy do udziału drogich parafian a także osoby spoza naszej parafii. Koszt udziału w rekolekcjach 100 zł, będzie tez możliwość wykupienia obiadu i ciepłej kolacji w sobotę za 50 zł. Zapisy i więcej informacji u p. Małgorzaty Mantaj pod nr Tel. 509-159-913
10. W tym roku już po raz 90 wyruszy poznańska piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi z grupy Ekstremalnej wyruszą 3 lipca z Czarnkowa i będą przechodzić tego dnia przez naszą parafię. Ks. kapelan pielgrzymki Jacek Markowski prosi o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w środę 3 lipca. Mam nadzieje, że tak jak co roku nasza parafia okaże serce i gościnę pielgrzymom. Zachęcam równocześnie by udać się na takie rekolekcje w drodze.
11. Sołtys, Rada Sołecka wsi Młynkowo, OSP Młynkowo, KGW Młynkowo, Rada Rodziców oraz społeczność szkoły im. Jana Pawła II w Młynkowie zapraszają nas dziś na Rodzinny Piknik o godz. 14:00; miejsce: plac przy Remizie OSP w Młynkowie.