OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Zwykła- 6 lutego 2022r.

  1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się najpierw w ustawienie żłóbków w naszych kościołach, jak i teraz w rozebraniu ich. Niech dobry Bóg Wam wynagrodzi. 
  2. W święto Matki Bożej Gromnicznej zbieraliśmy ofiary na klasztory klauzurowe zebraliśmy 270 zł.  Bóg zapłać.
  3. Katechezy dla narzeczonych odbędą się w dniach 26-27 lutego (sob./niedz.) w godz. 9:00/15:00 w parafii pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie (fara). Bliższe informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń w Boruszynie.
  4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu po wieczornej Eucharystii w środę i w piątek.
  5. Polecam prasę katolicką: „Przewodnik Katolicki” i „Mały PK” na miesiąc luty.
  6. Bardzo proszę o zwrot pamiątkowej księgi z nawiedzenia.
  7. Informacja o księdze ofiarodawców.
  8. Nasz służba zdrowia przypomina o dezynfekcji rąk, noszeniu maseczek i stosowania odpowiedniej odległości miedzy osobami. Sprezentowała też dwa pojemniki do dezynfekcji i pudełko maseczek- za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Bóg zapłać.   Zachęcam do stosowania.